Lokalpolitiker for Høyre i Ullensaker, Jan Erik Fåne ber Høyre-ledelsen ta det standpunktet de burde gjort for lengst: Si nei til datalagringsdirektivet. Les Fånes syn her.

Hei igjen liberale venner!
Denne gangen har Klaus med seg Dag Flermoen som gjest i podcastbua i Sandefjord.
Dag har bakgrunn som pastor og er lærer.
Dag er opptatt av ressursene som brukes i den mislykkede narkotikakrigen, som heller kunne vært benyttet til å bekjempe menneskehandel.
Klaus og Dag snakker om Øde Nerdrum sine homouttalelser. I tillegg er de innom en undersøkelse som viser at homofile i Norge ikke har det bra.
Vi snakker også om koronasituasjonen i skolevesenet.
I tillegg har tollvesenet nå fanget opp falske hjemmetester mot korona, altså tester som rett og slett ikke er brukelige til å avgjøre om du har korona eller ikke.
Det snakkes også om stortingslistene for Liberalistene som nå er ferdige for Vestfold og for Telemark.
www.facebook.com/liberalerenpodcast
www.instagram.com/liberalerenpodcast
Liberal hilsning fra Klaus og Dag!
See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Tegninger
En annerledes jul
-
Den koronasyke løven
17. desember 2020 -
Andres penger rekker lenger?
30. oktober 2020
Verdt å lese fra Liberalerens arkiv
Roboter iblant oss
Effektive altruister er mer opptatt av regnestykker, og forstår lite av hvordan mennesker faktisk tenker og føler.Storflyplassen som ble et kaos
Byggingen av Berlins nye flyplass skulle bevise at offentlig sektor kunne takle store prosjekter bedre enn den private.Norge som føderal republikk?
Norge er et parlamentarisk demokrati, men dét var ikke hva grunnlovsfedrene så for seg.