
Hei igjen liberale venner!
Klaus er musikknerd og ekspert på god musikk, så han skjønner ikke helt at Ole er opptatt av TIX sin historie, men her har Klaus mye å lære!
I tillegg snakker Ole og Klaus mye om Siv Jensens avgang fra FrP, med utpekning av Sylvi Listhaug som neste leder av partiet.
Gratis ferge til folk er vel ikke akkurat den største liberalistiske saken å fronte som sin første sak…
I tillegg snakker Ole og Klaus om rusreformen.
NB!
Det er særdeles viktig for oss at dere skriver en liten omtale av podcasten, da jobber algoritmene for oss.
Dere kan skrive en omtale helt anonymt, så sjefen trenger ikke vite at du er skap-liberalist, eller at du synes Ole og Klaus er to kjekke gutter!!!
Vennligst abonner på podcasten i din egen app, så blir du varslet når nye episoder kommer ut.
Følg/kontakt oss her:
liberalaften@gmail.com
https://www.facebook.com/liberalerenpodcast/
https://www.instagram.com/liberalerenpodcast/
https://twitter.com/LiberalerenP
Rate oss gjerne også i de apper som tilbyr dette!
Skriv også positive kommentarer i de podcast apper hvor det er mulig.
Her er en link til å skrive reviews:
https://ratethispodcast.com/rateliberalerenpodcast
Les dine daglige nyheter på Liberaleren:
Støtt Liberaleren gjennom diverse bidrag her:
https://www.liberaleren.no/donasjoner/
VIPPS valgfrie kroner til Liberaleren: 579172
Liberaleren TV:
https://www.youtube.com/channel/UCHChWhwyiNrhDlfmvgJRbrA
Liberal hilsning fra Klaus og Ole!
See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Tegninger
Trump vant valget!
-
Sneglefart!
29. januar 2021 -
En annerledes jul
24. desember 2020
Verdt å lese fra Liberalerens arkiv
Fra Karl Marx til Mont Pèlerin
Etter et lengre opphold i Russland etter revolusjonen, begynte illusjonene til leninisten Max Eastman å rakne. Senere i livet endte han opp som frimarkedstilhenger og markant kritiker av kollektivistiske ideologier.26 år med EU
I november 1993 tok Maastricht-avtalen effekt og EU ble grunnlagt. Avtalen la til rette felles regler for økonomiene i Vest-Europa med en felles valuta.28.juli 1794: Da Terroren endte
I 1794 mistet Robespierre hodet. Bokstavelig talt. Det kan hevdes at han mistet det i overført betydning før det.